Ohlášky Hulín 15. 6. – Slavnost Nejsvětější Trojice

Svátky a památky v týdnu:
Sobota 21. 6. – Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
Neděle 22. 6. – Slavnost Těla a Krve Páně

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

Pobožnosti k Božskému Srdci Ježíšovu:
Pondělí, středa, pátek po mši svaté

– Sbírka na církevní školy v naší arcidiecézi minulou neděli byla 4.130,- Kč. Za Vaše dary Vám Bůh štědře odplať. Dnes je pravidelná měsíční sbírka na opravy.

– Dnes je poslední příležitost přihlásit děti 1. – 9. třídy na Prázdninový týden na faře od 7. – 11. července. Přihlášky jsou v zákristii.

– V pondělí se budou po mši svaté na kaplance zapisovat úmysly na mše svaté na druhé pololetí.

– V sobotu se bude konat smírný eucharistický průvod z Bystřice pod Hostýnem na Svatý Hostýn. V 8.30 hodin bude v Bystřici pod Hostýnem mše svatá. Hlavní celebrant je opat strahovských premonstrátů Michael Pojezdný z Prahy. Po mši svaté vyjde z kostela eucharistický průvod na Svatý Hostýn, kde bude ve 12.00 hodin Te Deum a požehnání. Zvou P. Stanislav Jordán, farář z Bystřice a P. Jiří Šolc, farář z Hostýna.

– Příští neděli bude Slavnost Těla a Krve Páně s tradičním průvodem. P. Jiří prosí nejen o přípravu vnější – výzdobu, nachystání oltářů a zajištění všeho potřebného k průvodu, ale hlavně o přípravu vnitřní – přípravu srdce každého.

– V sobotu 28. června chtějí v našem kostele uzavřít svátost manželství p. Lukáš Netušil z Pardubic a sl. Jana Foukalová z Hulína. Pokud někdo víte o překážce tohoto sňatku, oznamte to na faře.

– Pouť dětí a katechetů na závěr školního roku nebude – bylo jen 14 přihlášených.

– V neděli 29. června bude na farním dvoře odpoledne od 15 hodin Farní den.

– V sobotu 5. července se bude konat na Velehradě Národní pouť. Na tuto pouť zvou naši biskupové především rodiny. Hlavní mše svatá bude v 10:30 hodin. Autem se dá stejně jako loni dostat do Starého Města a pak kyvadlovou dopravou.

– Ve dnech 9. – 13. 7. se bude v Brně konat Katolická charismatická konference. Je to příležitost prožít ve společenství s druhými několik dnů s bohatým duchovním programem. Bližší informace k programu i k přihlášení najdete na nástěnce.

– Na zájezd do Dolomit jsou ještě volná místa, můžete se přihlásit. Informace na nástěnce.

– Centrum pro rodinu našeho arcibiskupství zve na Mezinárodní pouť mládeže a rodin z Olomouce do Czenstochové od 31.7. do 12. 8. Podrobnosti na vývěsce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..