Ohlášky Hulín 29. 6. – Slavnost sv. Petra a Pavla

Pátek 4. 7. – Památka sv. Prokopa, opata; 1. pátek v měsíci
Sobota 5. 7. – Slavnost sv. Cyrila, mnicha a Metoděje, biskupa, patronů Evropy
Neděle 6. 7. – 14. v mezidobí

– Po dvě uplynulé neděle jsme měli v naší farnosti slavnosti – 1. svaté přijímání a Boží Tělo. P. Jiří chce poděkovat všem, kdo k pěknému prožití těchto slavností jakýmkoliv způsobem přispěli.

– V sobotu 28. 6. uzavřeli manželství p. Lukáš Nerušil z Pardubic a sl. Jana Foukalová z Hulína. Vyprošujme ji do společného života Boží požehnání, lásku, věrnost a vytrvalost.

– Dnes odpoledne 29. 6. jste pozvání na farní dvůr na Farní den. Přijďte posedět a pobesedovat. Začátek 15 hodin.

– Od úterka do čtvrtka bude mít P. Jiří dovolenou. Pokud budete po dobu jeho nepřítomnosti potřebovat službu kněze, obraťte se na P. Jiřího Putalu z Břestu případně na kněze z Kroměříže.

– V pátek bude P. Jiří od 9 h. navštěvovat nemocné. Od 18 h. bude příležitost k tiché adoraci. Po mši svaté bude prvopáteční pobožnost k Božskému Srdci.

– V sobotu bude na Velehradě Národní pouť. Na tuto pouť zvou naši biskupové především rodiny. Hlavní mše svatá bude v 10:30 hodin.

– Ve vývěsce v předsíni kostela je plakátek s programem na prázdniny na středisku mládeže v Rajnochovicích.

– Ve dnech 9. – 13. 7. se bude v Brně konat Katolická charismatická konference. Bližší informace k programu i k přihlášení najdete na nástěnce.

– Centrum pro rodinu našeho arcibiskupství zve na Mezinárodní pouť mládeže a rodin z Olomouce do Czenstochové od 31.7. do 12. 8. Podrobnosti na vývěsce.

– Po zapisování úmyslů na mše svaté na druhé pololetí zůstalo několik volných termínů. Úmysly si můžete zapsat v zákristii po dohodě s kostelnicemi.

– Přes prázdniny bude charitní šatník zavřený.