Ohlášky Záhlinice 24. 9. – 25. neděle v mezidobí

Pátek 29. 9. – svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela
Sobota 30. 9. – památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve
Příští neděle 1. 10. – 26. neděle v mezidobí

1. Do sbírky na rekonstrukce v naší farnosti jste darovali v měsíci září 11 530 Kč. Dárcům P. Jiří děkuje a Bůh odplatí vaši štědrost pro svůj dům.

2. V sobotu 14. října je v Olomouci biskupské svěcení otců Josefa Nuzíka a Antonína Baslera, zapište si do kalendáře a přijeďte. P. Jiří doporučuje jet vlakem v 8:05 nebo 8:23 cena je tam i zpět 114 Kč pro jednotlivou jízdenku bez slev.

3. První sobotu v říjnu 7. 10. začíná duchovní obnova – novéna, pro přípravu na zasvěcení našeho národa, v červenci na Velehradě, k Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Kdo se bude chtít zapojit, tak vždy po večerní mši svaté při večeřadle. Více řeknu příští neděli 2. 10..

4. P. Jiří oznamuje, že v sobotu 28. října se uskuteční na faře jednodenní obnova s otcem Lvem Eliášem z Kroměříže na téma – „hřích“ jeho historie, struktura, důsledky a jak z toho ven.

5. Příští neděli 2. 10. bychom zde měli poslední mši svatou před opravami kostela. Vše se vyklidí a začnou jednotlivé práce.