Ohlášky Hulín 1. 10. – 26. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 2. 10. – památka svatých andělů strážných
Středa 4. 10. – památka sv. Františka z Assisi
Sobota 7. 10. – památka Panny Marie Růžencové
Příští neděle 8. 10. – 27. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. V pátek 6. 10. je první pátek v měsíci, od 17:00 adorace a možnost přistoupit ke svátosti smíření. Na první sobotu v měsíci 7. 10. je večeřadlo v naší farnosti, přidáme se a upravíme texty za smíření k Neposkvrněnému Srdci Panny Marie, abychom nabídli plnění podmínek k devíti prvním sobotám

2. V pondělí 2. 10. setkání seniorů v 8:30 na faře a v úterý 3. 10. v 18:00 adorace se svatým přijímáním. Úterý 3. 10. před první sobotou, budeme rozjímat dvě tajemství radostného růžence.

3. V sobotu 14. října v 10:00 hod. je v Olomoucké katedrále biskupské svěcení otců Josefa Nuzíka a Antonína Baslera,

4. Ve středu 11. října po večerní mši svaté v 19:00 hod. je pozvání na faru pro již odrostlou mládež a ty, kteří ještě nejsou senioři, nejen ženaté a vdané, ale jakoukoliv jinou kategorii. Téma je MODLITBA. Prosím i se spolupracovníky na tomto díle o modlitbu.

5. V sobotu 28. října se uskuteční na faře jednodenní obnova s otcem Lvem Eliášem z Kroměříže na téma – „hřích“ jeho historie, struktura, důsledky a jak z toho ven. Zapisujte se na formulář na stolečku vzadu v kostele, program je na vývěsce. Začínáme v 9:00 hod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.