Ohlášky Záhlinice 1. 10. – 26. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 2. 10. – památka svatých andělů strážných
Středa 4. 10. – památka sv. Františka z Assisi
Sobota 7. 10. – památka Panny Marie Růžencové
Příští neděle 8. 10. – 27. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. V sobotu 14. října v 10:00 hod. je v Olomoucké katedrále biskupské svěcení otců Josefa Nuzíka a Antonína Baslera.

2. P. Jiří oznamuje, že v sobotu 28. října se uskuteční na faře v Hulíně jednodenní obnova s otcem Lvem Eliášem z Kroměříže, na téma – „hřích“ jeho historie, struktura, důsledky a jak z toho ven. Začínáme v 9:00 hod.

3. Průběh oprav:
V pondělí 2. 10. v 15:00 hod se začne vyklízet kostel – obrazy, sochy paramenta atd. Potom se zaigelituje a následují elektrikářské a zednické práce, dále budeme malovat a instalovat svítidla, na závěr úklid. Doufám, že se vše podaří do tří týdnů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.