Ohlášky Hulín 8. 10. – 27. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Středa 11. 10. – památka sv. Jana XXIII., papeže
Příští neděle 15. 10. – 28. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. V sobotu 14. 10. v 10:00 hod. je v Olomoucké katedrále biskupské svěcení otců Josefa Nuzíka a Antonína Baslera.

2. Ve středu 11. 10. po večerní mši svaté v 19:00 hod. je pozvání na faru pro již odrostlou mládež a ty, kteří ještě nejsou senioři, nejen ženaté a vdané, ale jakoukoliv jinou kategorii. Téma pro setkávání MODLITBA. P. Jiří prosí i se spolupracovníky na tomto díle o modlitbu.

3. V sobotu 28. října se uskuteční na faře jednodenní obnova s otcem Lvem Eliášem z Kroměříže na téma – „hřích“ jeho historie, struktura, důsledky a jak z toho ven. Zapisujte se na formulář vzadu v kostele na stolečku, program je na vývěsce. Začínáme v 9:00 hod.

4. Příští neděli 15. 10. bude sbírka na opravy střech v naší farnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*