Ohlášky Záhlinice 8. 10. – 27. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Středa 11. 10. – památka sv. Jana XXIII., papeže
Příští neděle 15. 10. – 28. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. V sobotu 14. 10. v 10:00 hod. je v Olomoucké katedrále biskupské svěcení otců Josefa Nuzíka a Antonína Baslera.

2. P. Jiří oznamuje, že v sobotu 28. října se uskuteční na faře v Hulíně jednodenní obnova s otcem Lvem Eliášem z Kroměříže, na téma – „HŘÍCH“ jeho historie, struktura, důsledky a jak z toho ven. Začínáme v 9:00 hod.

3. Průběh oprav:
Jsou provedené zednické práce, odstranění vypouklých omítek, jejich nahození a zapucování, vše připraveno k malování, které bude probíhat tento týden a ještě po neděli – uvidíme kolik dní. Je dotažena také elektrika na patřičná místa v kostele. Za týden prosím, udělějte si čas na úklid kostela.

4. Příští neděli 15. 10. bude sbírka na opravy kostela.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*