Ohlášky Hulín 22. 10. – 29. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Neděle 22. 10. – misijní neděle
Sobota 28. 10. – svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů
Příští neděle 29. 10. – 30. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. V sobotu 28. října se uskuteční na faře jednodenní obnova s otcem Lvem Eliášem z Kroměříže na téma – „hřích“ jeho historie, struktura, důsledky a jak z toho ven. Zapisujte se na formulář na vzadu v kostele na stolečku, program je na vývěsce. Začínáme v 9:00 hod.

2. Minulou neděli 15. 10. byla sbírka na opravy střech v naší farnosti darovali jste 36 120 Kč. V listopadu a prosinci sbírky nebudou.

3. Odpustky pro duše v očistci: Ve dnech od 25. října do 8. listopadu je možno získat po splnění tří podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

4. Společné modlitby u hlavního kříže na hřbitově budou od 1. listopadu vždy v 16:30 hod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.