Ohlášky Hulín 29. 10. – 30. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Středa 1. 11. – slavnost Všech svatých
Čtvrtek 2. 11. – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé
Sobota 4. 11. – památka sv. Karla Boromejského
Příští neděle 5. 11. – 31. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. Odpustky pro duše v očistci: Ve dnech od 25. října do 8. listopadu je možno získat po splnění tří podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

2. Společné modlitby u hlavního kříže na hřbitově budou od 1. listopadu vždy v 16:30 hod. do 8. listopadu.

3. V neděli 5. 11. bude bohoslužba slova na hřbitově v 16:00 hod. u hlavního kříže.

4. Příští neděli 5. 11. bude sbírka na charitu.

5. V úterý 31. 10. bude adorace s rozjímáním nad růžencovými tajemstvími a to třetí a čtvrté tajemství radostného růžence; v pátek 3. 11. je první patek v měsíci – adorace v 17:00 hod., s možností svátosti smíření a v sobotu 4. 11. po mši svaté večeřadlo zaměřené k první sobotě v měsíci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.