Ohlášky Hulín 5. 11. – 31. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Čtvrtek 9. 11. – svátek Posvěcení lateránské baziliky
Pátek 10. 11. – památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve
Sobota 11. 11. – památka sv. Martina Tourského, biskupa
Příští neděle 12. 11. – 32. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

Úterý 7. 11. v 18:00 – ADORACE

1. Odpustky pro duše v očistci: Ve dnech od 25. října do 8. listopadu je možno získat po splnění tří podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

2. V neděli 5. 11. je bohoslužba slova na hřbitově v 16:00 hod. u hlavního kříže.

3. V neděli 5. 11. je sbírka na Charitu. Při sbírce na misie minulý týden jste darovali 6 750 Kč. Na dárce jistě Pán nezapomene.

4. Ve čtvrtek 9. listopadu bude v našem kostele benefiční koncert, účinkují učitelé a žáci ZUŠ Hulín společně s hosty. Jste srdečně zváni a pozvěte i přátele a známé. Koncert začíná v 17:00 hod. Výtěžek z dobrovolného vstupného, bude věnován na opravu kostela sv. Václava v Hulíně.

5. V kostele je časopis IN k rozebrání pro děvčata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.