Ohlášky Hulín 12. 11. – 32. neděle v mezidobí

Pátek 17. 11. – památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice
Příští neděle 19. 11. – 33. neděle v mezidobí

Úterý 14. 11. v 18:00 – ADORACE

1. Ve čtvrtek 9. 11. byl v našem kostele benefiční koncert LŠU v Hulíně, P. Jiří děkuje paní ředitelce za realizaci a krásný kulturní zážitek, hráli a zpívali žáci a absolventi naší LŠU. Výtěžek z dobrovolného vstupného byl 8 902 Kč.

2. V sakristii jsou stolní kalendáře s liturgickým kalendáriem na příští rok 2018, můžete si je koupit.

3. K rozebrání pro děti další číslo Nezbedy. Pro předškoláky je v tomto časopisu pro děti příloha Cvrček.

4. Charita Kojetín vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucí, sociální pracovnice pro přímou péči tzv. odlehčovací služba. Informace jsou na vývěsce vzadu v kostele.

5. Na vývěsce vzadu v kostele jsou informace o oblastní Charitě Kroměříž – její činnost, počty zaměstnanců a informace o Tříkrálové sbírce. Přečtěte si, i když je to delší.

6. Ve čtvrtek 16. listopadu v 8:00 v Kroměříži u Panny Marie budou kněží našeho děkanátu společně s biskupem Antonínem sloužit mši svatou za zemřelé kněze z děkanátu. Pozvání pro zájemce.

7. Minulý týden 5. 11. byla sbírka na Charitu, darovali jste 10 020 Kč. Všem upřímné poděkování.