Ohlášky Pravčice 12. 11. – 32. neděle v mezidobí

Pátek 17. 11. – památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice
Příští neděle 19. 11. – 33. neděle v mezidobí

V pátek 17. 11. je bohoslužba slova

1. Jsou k dispozici stolní kalendáře s liturgickým kalendáriem na příští rok 2018, můžete si je koupit.

2. Charita Kojetín vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucí, sociální pracovnice pro přímou péči tzv. odlehčovací služba. Informace jsou na vývěsce vzadu v kostele.

3. Na vývěsce vzadu v kostele jsou informace o oblastní Charitě Kroměříž – její činnost, počty zaměstnanců a informace o Tříkrálové sbírce. Přečtěte si, i když je to delší.

4. Ve čtvrtek 16. listopadu v 8:00 v Kroměříži u Panny Marie budou kněží našeho děkanátu společně s biskupem Antonínem sloužit mši svatou za zemřelé kněze z děkanátu. Pozvání pro zájemce.

5. Ve sbírkách: na Charitu jste darovali 1 980 Kč, na misie jste darovali 2 560 Kč. Všem upřímné poděkování.