Ohlášky Záhlinice 12. 11. – 32. neděle v mezidobí

Pondělí 13. 11. – památka sv. Anežky České, panny
Pátek 17. 11. – památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice
Příští neděle 19. 11. – 33. neděle v mezidobí

1. Minulou neděli 5. 11. byla sbírka na Charitu, darovali jste 3 070 Kč a ve sbírce na misie jste darovali 2 380 Kč. Všem dárcům upřímné poděkování.

2. V sakristii jsou stolní kalendáře s liturgickým kalendáriem na příští rok 2018, můžete si je koupit.

3. Charita Kojetín vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucí, sociální pracovnice pro přímou péči tzv. odlehčovací služba. Informace jsou na vývěsce vzadu v kostele.

4. Na vývěsce vzadu v kostele jsou informace o oblastní Charitě Kroměříž – její činnost, počty zaměstnanců a informace o Tříkrálové sbírce. Přečtěte si, i když je to delší.

5. Ve čtvrtek 16. listopadu v 8:00 v Kroměříži u Panny Marie budou kněží našeho děkanátu společně s biskupem Antonínem sloužit mši svatou za zemřelé kněze z děkanátu. Pozvání pro zájemce.

6. Do 3. prosince by mělo být dokončeno vše, co jsme si řekli, že uděláme pro kostel v letošním roce.
Program na první neděli adventní:
– při mši svaté: žehnání adventních věnců, na závěr žehnání vstupních dveří a zádveří, poděkování všem, kteří pracovali pro kostel jak fyzicky, tak duchovně. Potom se přesunete do muzea, kde bude připraveno malé občerstvení a popovídání s biskupem.