Ohlášky Hulín 17. 12. – 3. neděle adventní

Svátky a památky v týdnu:
V týdnu 17. – 24. 12. prožíváme oktáv před narození Páně
Příští neděle 24. 12. – 4. neděle adventní a také Štědrý den

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

Úterý 19. 12. – 18:00 – ADORACE

1. Smíšený pěvecký sbor SMETANA Hulín a pěvecký sbor Zvonky ZUŠ Hulín budou mít v našem kostele vánoční koncert a to ve čtvrtek 21. prosince v 18:00 hod. Pozvěte přátele a známé, ať se přijdou zaposlouchat do krásného zpěvu a hudby, zastavit se a uvědomit si, že vánoce jsou skutečně období klidu a pokoje.

2. Příští neděle 24. 12. je současně 4. nedělí adventní a Štědrým dnem. Mše svatá bude jako v neděli, odpoledne v 15:00 hod. je vánoční besídka pro děti u jesliček a půlnoční začíná v 23:30 hod. Tento den je neděle a povinnost být přítomen na jedné mši svaté v tento den.

3. V pondělí 25.12 a v úterý 26.12 jsou bohoslužby jako v neděli.

4. Poděkování za instalaci vánočních stromků a betléma, za vánoční výzdobu a úklid všem, kteří se zúčastnili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.