Ohlášky Hulín 24. 12. – 4. neděle adventní

Svátky a památky v týdnu:
V týdnu 17. – 24. 12. prožíváme oktáv před narození Páně
Příští neděle 24. 12. – 4. neděle adventní a také Štědrý den

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. V neděli 24. 12. odpoledne v 15:00 hod. je vánoční besídka pro děti u jesliček (pozvat tatínky a děti); půlnoční začíná v 23:30 hod. V pondělí 25. 12. je mše svatá jako v neděli je to zasvěcený svátek, máme se zúčastnit slavení mše svaté. V úterý 26. 12. svátek sv. Štěpána mše svatá opět jako v neděli.

2. V sobotu 30. 12. při večerní mši svaté a v neděli 31. 12. na svátek svaté Rodiny bude obnova manželských slibů. P. Jiří věří, že pánové vyzvou své manželky a přijdou na tuto bohoslužbu, aby si obnovili své manželské sliby.

3. 1. ledna v pondělí budeme žehnat koledníkům pro Tříkrálovou sbírku Charity, která bude v naší farnosti probíhat celý následující týden do 7. ledna.

4. Poděkování za vánoční výzdobu, besídku a úklid.

5. Děvčata přišlo další číslo časopisu IN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.