Ohlášky Hulín 31. 12. – Svátek Svaté Rodiny

Pondělí 1. 1. – Slavnost Matky Boží Panny Marie
Úterý 2. 1. – pam. sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve
Sobota 6. 1. – Slavnost Zjevení Páně
Neděle 7. 1. – Svátek Křtu Páně

1. 1. ledna v pondělí budeme žehnat koledníkům pro Tříkrálovou sbírku Charity, která bude v naší farnosti probíhat celý následující týden do 7. ledna. P. Jiří děkuje všem, kteří se na sbírce budou podílet, jak dětem, tak dospělým.

2. V pátek 5. 1. při mši svaté budeme žehnat Tříkrálovou vodu, křídu a kadidlo. Vodu a také, pokud jste dostali, zlaté předměty k užívání můžete přinést, požehnáme spolu s tříkrálovými symboly.

3. V sobotu 13. ledna od 20:00 hodin v sále kulturního klubu Hulín bude Orelský bál.

4. Přijímají se přihlášky na jarní prázdniny na Arše v Rajnochovicích, podrobnější informace jsou na vývěsce vzadu v kostele.