Ohlášky Hulín 21. 7. – 16. neděle v mezidobí

Čtvrtek 25. 7. – svátek sv. Jakuba, apoštola
Pátek 26. 7. – sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie
Sobota 27. 7. – sv. Gorazda a druhů

1. V neděli 21. 7. byla sbírka na opravy krovu a střechy našeho kostela. P. Jiří děkuje všem, kteří přišli na brigádu a pomohli vyklidit půdu našeho kostela.

2. V sobotu 27. července se koná bohoslužba slova u kapličky sv. Anny. Odcházíme od fary v 7:30 hod. a u kaple začínáme v 8:00 krátkou bohoslužbou slova ke cti sv. Jáchyma a Anny za rodiny ve farnosti.

3. V sobotu 27. 7. v 10:00 bude mše svatá v našem kostele pro ty, kteří odjíždějí na tábor do Charvát.

4. Zastavte se na faře po mši svaté, děti si zahrají hry a dospělí posedí.

5. Poutě na Svatém Hostýně:
4. srpna, neděle: 7. pouť valašských dechových hudeb, mši sv. v 10:15 na venkovním oltáři celebruje biskup Josef Nuzík, následuje koncert spojených kapel.
10. srpna, sobota: 2. svatovavřinecká pouť kuchařů a cukrářů ČR, mši sv. v 10:15 celebruje biskup Josef Nuzík.