Ohlášky Hulín 28. 7. – 17. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 29. 7. – sv. Marty
Středa 31. 7. – sv. Ignáce z Loyoly, kněze
Čtvrtek 1. 8. – sv. Alfosa z Liguori, biskupa a učitele církve
Pátek 2. 8. – Panny Marie Královny andělů
Neděle 4. 8. – 18. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. Minulý týden 21. 7. při sbírce na opravy krovu a střechy našeho kostela jste darovali 93 700 Kč. P. Jiří děkuje všem, kteří přispěli jakoukoliv částkou k zaplacení oprav.

2. Zastavte se na faře po mši svaté, děti si zahrají hry a dospělí posedí.

3. Poutě na Svatém Hostýně: 4. srpna, neděle: 7. pouť valašských dechových hudeb, mši sv. v 10:15 na venkovním oltáři celebruje biskup Josef Nuzík, následuje koncert spojených kapel. 10. srpna, sobota: 2. svatovavřinecká pouť kuchařů a cukrářů ČR, mši sv. v 10:15 celebruje biskup Josef Nuzík. 15. srpna, čtvrtek a 18. srpna neděle: Slavnost Nanebevzetí Panny Marie, titulární slavnost mše svatá v 10:15 celebrant o. biskup Antonín Basler. 11. pouť pedagogů, sobota 17. srpna: 10:15 mše svatá celebrant P. Jiří Obruča SJ, následuje přednáška „Moudrost předků“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..