Ohlášky Pravčice 28. 7. – 17. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 29. 7. – sv. Marty
Středa 31. 7. – sv. Ignáce z Loyoly, kněze
Čtvrtek 1. 8. – sv. Alfosa z Liguori, biskupa a učitele církve
Pátek 2. 8. – Panny Marie Královny andělů
Neděle 4. 8. – 18. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: BohoslužbyBohoslužba slova v pátek 2.8.

1. Minulý týden 21. 8. byla sbírka na provoz, nátěr oken a dveří našeho kostela, darovali jste 3 080 Kč.

2. V nabídce jsou oplatky vanilkové, skořicové a čokoládové.

3. Poutě na Svatém Hostýně: 4. srpna, neděle: 7. pouť valašských dechových hudeb, mši sv. v 10:15 na venkovním oltáři celebruje biskup Josef Nuzík, následuje koncert spojených kapel. 10. srpna, sobota: 2. svatovavřinecká pouť kuchařů a cukrářů ČR, mši sv. v 10:15 celebruje biskup Josef Nuzík 15. srpna, čtvrtek a 18. srpna neděle: Slavnost Nanebevzetí Panny Marie, titulární slavnost mše svatá v 10:15 celebrant o. biskup Antonín Basler. 11. pouť pedagogů, sobota 17. srpna: 10:15 mše svatá celebrant P. Jiří Obruča SJ, následuje přednáška „Moudrost předků“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..