Ohlášky Hulín 11. 8. – 19. neděle v mezidobí

Středa 14. 8. – sv. Maxmiliána Maria Kolbeho, kněze a mučedníka
Čtvrtek 15. 8. – Slavnost Nanebevzetí Panny Marie
Neděle 18. 8. – 20 neděle v mezidobí

1. Příští týden 18. 8. bude sbírka na dokončení oprav střechy našeho kostela.

2. Svatební ohlášky: V sobotu 24. srpna v 12:00 hod. si ve farním kostele sv. Václava v Hulíně udělí svátost manželství slečna Jana Vykoukalová z Kroměříže a pan Václav Černocký z Chrášťan. Má-li někdo jakoukoliv námitku, ať ji sdělí přímo faráři, nebo ať mlčí.

3. Od letošního roku je zákaz vjezdu autobusů na Svatý Hostýn nad autobusovou točnu. Z toho důvodu na Svatý Hostýn nepojedeme. Vydávají se povolenky k vjezdu osobních automobilů z automatu na velkém parkovišti v Bystřici pod Hostýnem. K dispozici je 50 ks na dopoledne a 50 ks na odpoledne.

4. Čekají na vás hulínské farní oplatky.

5. Zastavte se na faře po mši svaté, děti si zahrají hry a dospělí posedí.

6. Poutě na Svatém Hostýně:
15. srpna, čtvrtek a 18. srpna neděle: Slavnost Nanebevzetí Panny Marie, titulární slavnost mše svatá v 10:15 celebrant o. biskup Antonín Basler.
11. pouť pedagogů, sobota 17. srpna: 10:15 mše svatá celebrant P. Jiří Obruča SJ, následuje přednáška „Moudrost předků“.
24. a 25. srpna Orelská pouť: sobota mše svatá v 18:00 hod. a v neděli hlavní mše svatá v 10:00 celebruje arcibiskup Jan, program na vývěsce.