Ohlášky Hulín 25. 8. – 21. neděle v mezidobí

Úterý 27. 8. – sv. Moniky
Středa 28. 8. – sv. Augustína, biskupa a učitele církve
Čtvrtek 29. 8. – umučení sv. Jana Křtitele

1. Minulý týden 18. 8. byla sbírka na dokončení oprav střechy našeho kostela, darovali jste 77 360 Kč.

2. Od příštího týdne 2. září večerní mše svaté opět v 18:00 hod. a ve středu večer adorace se svatým přijímáním.

3. Katecheze ve farnosti: pondělí v 8:00 hod senioři – Hlásání evangelia a růženec středa 19:00 hod střední generace – život farnosti a potom katechizmus

4. V neděli 25. 8. se u příležitosti dokončení opravy varhan uskuteční v tlumačovském kostele v 17:00 hod varhanní koncert s doprovodem trubky a zpěvu. Vstupné dobrovolné. Po koncertě drobné pohoštění na faře. Více na plakátku.

5. Poutě na Svatém Hostýně: Sobota 31. srpna Arcidiecézní pouť rodin Sobota 7. září XXVII. Muklovská pouť, mše svatá v 10:00 hod. celebruje kardinál Dominik Duka OP