Ohlášky Hulín 15. 9. – 24. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 16. 9. – sv. Ludmily, mučednice
Sobota 21. 9. – svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty
Neděle 22. 9. – 25. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby1. V sobotu 21. září v 8:00 vás zve P. Jiří na společnou brigádu úklidu vnitřku i vnějšku kostela před slavností sv. Václava. 2. V sobotu 28. září hodová mše svatá 9:00 hod. celebruje otec Karel Janíček. 3. V neděli 15. 9. je sbírka na dokončení oprav našeho kostela. Na zaplacení faktur potřebujeme ještě asi 300 tisíc Kč. 4. Každou středu v 16:00 hod. se setkávají maminky s dětmi na faře. 5. Večerní modlitby v duchu komunity z Taize, vždy v sudé úterý v 18:30 v kostele sv. Václava a to: 17.9; 1.10; 15.10; 29.10; 12.11; 6. Ve středu 18. 9. se otevírá výstava hulínského rodáka sochaře Vojtěcha Adamce „Být s pravdou zadobře“ v Galerii informačního centra, na otevření bude také kardinál Dominik Duka. 7. K rozebrání je zde u sakristie dětský časopis Nezbeda. 8. Poutě na Svatém Hostýně: Neděle 22. září 4. charitní pouť, hlavní mše svatá v 10:15 hod. celebruje biskup Josef Nuzík 9. Usmívají se na vás před kostelem naše oplatky a pozvání na faru po mši svaté pro každého kdo si udělá čas. 10. Dne 21. září si celý svět připomíná Mezinárodní den míru a v rámci Evropského roku kulturního dědictví proběhne v tento den opět akce „A zvony zvoní“. Česká biskupská konference vyzývá k připojení se k této iniciativě, jejímž cílem je v jeden okamžik rozeznít v celé Evropě co největší počet zvonů jako symbolů míru. Zvonit se bude od 18:00 do 18:15 hod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..