Ohlášky Hulín 27. 10. – 30. neděle v mezidobí

Čtvrtek 31. 10. – sv. Wolfganga, biskupa
Pátek 1. 11. – slavnost Všech svatých
Sobota 2. 11. – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

1. Od 1.11 do 8.11 vždy v 16:30 budou modlitby za zemřelé u kříže na hřbitově. Rozpis je v sakristii. Texty máte nebo budou k dispozici.

2. Minulý týden 20. 10. byla sbírka na dokončení oprav střechy a krovu našeho kostela.

3. Odpustky pro duše v očistci: Ve dnech od 25. října do 8. listopadu je možno získat po splnění tří podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

4. V den Slavnosti Všech svatých 1. listopadu a 2. listopadu při vzpomínce na všechny věrné zemřelé můžeme získat plnomocné odpustky pro duše v očistci, když zbožně navštívíme kostel a pomodlíme se Otčenáš a Věřím v Boha.

5. 3. listopadu v neděli bude bohoslužba slova na hřbitově v 16:00 hod. u hlavního kříže. Kdo bude chtít, požehná P. Jiří hroby vašich zemřelých rodinných příslušníků.

6. V sobotu 9. listopadu poděkujeme Pánu Bohu za zdárné dokončení oprav krovu a střechy našeho kostela při mši svaté v 16:00, bude koncelebrovat otec arcibiskup Jan.