Ohlášky Záhlinice 27. 10. – 30. neděle v mezidobí

Čtvrtek 31. 10. – sv. Wolfganga, biskupa
Pátek 1. 11. – slavnost Všech svatých
Sobota 2. 11. – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

1. Minulý týden 20. 10. byla sbírka na údržbu kostela.

2. Odpustky pro duše v očistci: Ve dnech od 25. října do 8. listopadu je možno získat po splnění tří podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

3. V den Slavnosti Všech svatých 1. listopadu a 2. listopadu při vzpomínce na všechny věrné zemřelé můžeme získat plnomocné odpustky pro duše v očistci, když zbožně navštívíme kostel a pomodlíme se Otčenáš a Věřím v Boha.

4. V neděli 3. listopadu bude bohoslužba slova na hřbitově v 15:00 hod. u hlavního kříže. Kdo bude chtít, požehná p. Jiří hroby vašich zemřelých rodinných příslušníků.

5. V Chrášťanech bude na hřbitově bohoslužba slova za zemřelé v 14:30 hod.