Ohlášky Hulín 22. 12. – 4. neděle adventní

Pátek 27. 12. – svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty
Sobota 28. 12. – svátek sv. Mláďátek, mučedníků
Neděle 29. 12. – svátek Svaté rodiny Ježíše, Marie a Josefa

1. P. Jiří prosí o zapojení se do úklidu v okolí kostela; a také o nové lektory pro čtení Božího slova.

2. V neděli 22. 12. v 17:00 bude v kostele sv. Václava Vánoční koncert smíšeného pěveckého sboru Smetana Hulín s hosty Evou Kývalovou a Tadeášem Hozou, vstupné dobrovolné.

3. Vánoční besídka pro děti u Betléma bude na Štědrý den v 15:00 hod a noční mše svatá je v 23:30 hod.

4. K dispozici je v kostele Betlémské světlo, přinesla ho z vlakového nádraží orelská jednota, děkujeme.

5. P. Jiří děkuje všem, kteří se zapojili do vánoční výzdoby a úklidu, upřímné Pán Bůh zaplať.

6. V sobotu večer 28. a v neděli 29. 12. při mši svaté budeme žehnat manželům a obnovíme manželské sliby.

7. Po mši svaté bychom přezpívali koledy na vánoce, neutíkejte z kostela.