Ohlášky Hulín 29. 12. – Svátek Svaté Rodiny

Svátky a památky v týdnu:
Středa 1. 1. – slavnost Matky Boží, Panny Marie
Čtvrtek 2. 1. – sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve
Pátek 3. 1. – Nejsvětějšího Jména Ježíš
Neděle 5. 1. – 2. neděle po Narození Páně

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby1. Rozpisy pro lektory na čtení Božího slova při mši svaté v soboty, neděle a slavnosti pro 1 pololetí 2020 jsou ve vývěsce v kostele a v sakristii. Rozpis na úklid v kostele je také na vývěsce v kostele a v sakristii. Venkovní prostory ještě dává P. Jiří dohromady.

2. Tento týden je první pátek 3. 1. v měsíci lednu, dopoledne chodí P. Jiří k nemocným, v 17:00 hod. je adorace s možností přistoupit ke svátosti smíření a po ní mše svatá s adorací. V sobotu 4. 1. po mši svaté večeřadlo.

3. Tento týden nejsou žádné katecheze, ani setkání. Pokračujeme až od 6. ledna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..