Ohlášky Hulín 5. 1. – 2. neděle po Narození Páně

Pondělí 6. 1. – slavnost Zjevení Páně
Neděle 12. 1. – Svátek Křtu Páně

1. Tento týden chodí koledníci v našem městě s Tříkrálovou sbírkou. Závěr sbírky bude příští neděli při mši svaté, kdy jsou všichni zváni na kaplanku ke společnému pohoštění.

2. Pozvánka pro všechny, kteří jsou zapsaní v uklízecích skupinkách u kostela na 19. ledna v 16:00 hod na faře. Je připraveno pohoštění s poděkováním za vaši službu pro farnost a také si povíme několik informací k úklidu.

3. V pondělí 6. 1. při večerní mši svaté budeme žehnat Tříkrálovou vodu, křídu a zlato (kdo máte přívěsky, křížky atd.) a chcete je požehnat tak si je přineste.

4. K rozebrání na lavičce u sakristie jsou časopisy IN a Nezbeda s přílohou Cvrček pro předškolní děti.

5. V úterý 7. 1. v 18:30 hod. modlitby Teize.