Ohlášky Hulín 12. 1. – Křtu Páně

Pondělí 13. 1. – sv. Hilária, biskupa a učitele církve
Pátek 17. 1. – sv. Antonína, opata
Sobota 18. 1. – Panny Marie Matky jednoty křesťanů

1. Po mši svaté v neděli 12. 1. jsou všichni, kdo koledovali na Tříkrálové sbírce zváni na kaplanku ke společnému pohoštění.

2. Pozvánka pro všechny, kteří jsou zapsaní v uklízecích skupinkách u kostela na 19. ledna v 16:00 hod na faře. Je připraveno pohoštění s poděkováním za vaši službu pro farnost a také si povíme několik informací k úklidu.

3. Pondělí 8:30 hod. – katecheze o modlitbě a na závěr růženec Úterý 18:30 hod. – 1x za 14 dnů modlitby Teize před svatostánkem Středa 16:00 hod. – setkání maminek s malými dětmi Středa 19:00 hod. – katecheze o farnosti, katechizmus

4. Ve Šternberku je 1. února 20. hromniční pouť matek, začátek 9:20.

5. Od příštího týdne 19. 1. opět nabídneme oplatky a pozvání na faru.

6. Příští týden 18. a 19. 1. je sbírka na opravu krovu a střechy hospodářské budovy na faře.