Ohlášky Pravčice 7. 6. – Slavnost Nejsvětější Trojice

Čtvrtek 11. 6. – Slavnost Těla a Krve Páně
Sobota 13. 6. – sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve

Bohoslužba slova

1. Po každé mši svaté počínaje dnešním dnem se v sakristii zapisují úmysly na mše svaté pro následující půlrok 2020.

2. Příští neděli 14. 6. po mši svaté bude adorace s požehnáním ze slavnosti Božího Těla.

3. Na stolečku vzadu v kostele jsou přihlášky do náboženství pro následující školní rok 2020-21, vyplňte a přineste do sakristie nebo do schránky na faře v Hulíně.

4. Kdo doma dohledáte pokladničky z postní almužny, tak příští neděli 14. 6. ji přineste před obětní stůl, aby se tato sbírka ukončila, spočítala a odevzdala.

5. Na stolečku vzadu v kostele jsou přihlášky na prázdninový tábor pro děti. Tábor se uskuteční od 25. července do 1. srpna 2020, tábor je určen pro děti od 2. – 8. třídy, kapacita je 20 dětí.