Ohlášky Záhlinice 31. 5. – Slavnost nejsvětější trojice

Čtvrtek 11. 6. – Slavnost Těla a Krve Páně
Sobota 13. 6. – sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve

1. V sakristii se zapisují úmysly na mše svaté do konce roku 2020 v naší farnosti.

2. Průvod na Boží tělo po obci nebude, uděláme v kostele adoraci s požehnáním.

3. Na stolečku vzadu v kostele jsou přihlášky do náboženství pro následující školní rok 2020-21, vyplňte a přineste do sakristie nebo do schránky na faře.

4. Kdo doma dohledáte pokladničky z postní almužny, tak příští neděli 14. 6. ji přineste před obětní stůl, aby se tato sbírka ukončila, spočítala a odevzdala.

5. Na stolečku vzadu v kostele jsou přihlášky na prázdninový tábor pro děti. Tábor se uskuteční od 25. července do 1. srpna 2020, tábor je určen pro děti od 2. – 8. třídy, kapacita je 20 dětí.

6. V neděli 28. června v 16:00 hod. se uskuteční v našem farním kostele v Záhlinicích žehnání varhan, program bude upřesněn příští neděli 14. 6.

7. Hody ve farnosti budou v neděli 16. srpna 2020, mše svatá bude v 9:00 hod.