Ohlášky Hulín 12. 7. – 15. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Úterý 14. 7. – bl. Hroznaty, mučedníka
Středa 15. 7. – sv. Bonaventury, biskupa a učitele církve
Čtvrtek 16. 7. – Panny Marie Karmelské
Pátek 17. 7. – bl. Česlava a sv. Hyacinta, kněží
Neděle 19. 7. – 16. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby1. Příští týden v neděli 19. července a také v sobotu 18. července při mši svaté budeme udělovat pomazání nemocných. Je dobře přijmout svátost smíření, při mši svaté přistoupit ke svatému přijímání a přijmout pomazání nemocných.

2. Svatební ohlášky: V sobotu 1. 8. v 11.00 si ve farním kostele svatého Václava v Hulíně si udělí svátost manželství Jana Ležáková bydlištěm Hulín, Havlíčkova 813 a Jiří Kozárek bydliště Opava – Komárov, Dlouhá 6. Má-li někdo jakoukoliv námitku k uzavření tohoto manželství, ať ji sdělí faráři, nebo ať mlčí.

3. Příští neděli 19. 7. bude sbírka na zaplacení krovu a střechy na hospodářské budově na faře.

4. Před kostelem je možno zakoupit Hulínské oplatky.

5. Pozvání na besedu u kávy na faře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..