Ohlášky Hulín 13. 9. – 24. neděle v mezidobí

Pondělí 14. 9. – svátek Povýšení svatého Kříže
Úterý 15. 9. – Panny Marie Bolestné
Středa 16. 9. – sv. Ludmily

1. Vyučování náboženství bude každé pondělí na faře: 1. a 2. třída 12:30 hod.
3. třída 13:30 hod.
4. a 5. třída 15:00 hod.
6. – 9. třída 16:00 hod.

2. Před kostelem je možno zakoupit Hulínské oplatky, v neděli 13. 9. naposledy.

3. V sobotu 26. 9. za čtrnáct dnů bude velký úklid v okolí kostela a v kostele, prosím udělejte si čas v tento den v dopoledních hodinách. Práce bude pro ženy i muže na venkovní úklid a drobné činnosti. Věřím, že skončíme v poledne. Začátek brigády bude v 8:00 u kostela.

4. P. Jiří nabízí možnost přípravy pro dospělé k přijetí svátosti křtu a také přípravu k přijetí eucharistie, přijďte se osobně domluvit se mnou.

5. Jistě jste si všimli, že koronavir se opět rozšířil a to do počtů, které nebyly ani na jaře, takže p. Jiří prosí do kostela nosit roušky, dbát při vchodu na dezinfekci a omezíme také zpěv, podávání na ruku a není pozdravení pokojem podání rukou.