Ohlášky Záhlinice 4. 10. – 27. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 28. 9. – slavnost sv. Václava, mučedníka
Úterý 29. 9. – svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů
Středa 30. 9. – sv. Jeronýma, kněze a učitele církve
Čtvrtek 1. 10. – sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve
Pátek 2. 10. – svatých andělů strážných
Neděle 4. 10. – 27. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby1. V sobotu 10. října byly farnosti našeho děkanátu pozvány do olomoucké katedrály na Pouť za obnovu rodin a za kněžská a řeholní povolání. Vzhledem k omezením, která platí během nouzového stavu, se tato pouť nemůže konat. Otec arcibiskup se na nás obrací těmito slovy: „Prosím však, aby věřící vzali vážně naléhavost situace, kdy máme v přípravném ročníku kněžského semináře jediného kandidáta a v některých ročnících semináře žádného. I přes vnější omezení je třeba se probudit a s pokorou i důvěrou naléhavě prosit v modlitbě.“ Prožíváme měsíc říjen. Udělejme tento důležitý krok: Setkávejme se v rodinách ke společné modlitbě růžence po celý měsíc a obětujme modlitbu růžence zvláště za obnovu rodin a za růst kněžských a řeholních povolání. Pokusme se vytvořit most modlitby ve stejný čas – večer ve 20 hod.

2. Příští neděle 11. 10. je misijní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..