Ohlášky Hulín 20. 12. – 4. neděle adventní

Pátek 25. 12. – Slavnost Narození Páně
Sobota 26. 12. – sv. Štěpána, prvomučedníka
Neděle 27. 12. – Svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

1. Na bohoslužbách v našem kostele může být přítomno od 18. 12. 2020 během celého období vánoc 50 osob, děkujeme za pochopení, že budete respektovat toto nařízení vyplývající z nařízení vlády ČR, které se může změnit.

2. Na Štědrý den 24. 12. bude mše svatá také odpoledne v 15:00 hod, další v 23:30 hod, abychom se vystřídali v tento mimořádný den na mši svaté. V pátek 25. 12 budou mše svaté dvě v 9:30 a v 18:00 hod.

3. V neděli 27. 12. bude při mši svaté obnova manželských slibů, p. Jiří prosí, aby na tuto mši svatou přišli především manželé, ostatním děkuje za pochopení situace.

4. Poděkování všem za instalaci vánočních stromů, Betléma, jejich výzdoby a úklidu.

5. Na vánoční mše svaté je rozpis v kostele, je třeba se napsat, pokud se naplní určený počet osob v kostele, tak zbývající zůstanou před kostelem.