Ohlášky Záhlinice 17. 1. – 2. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 18. 1. – Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
Čtvrtek 21. 1. – sv. Anežky Římské, panny a mučednice
Neděle 24. 1. – 3. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby1. Shromáždění pořádaného církví nebo náboženskou společností v kostele nebo v jiné místnosti určené pro náboženské obřady se nesmí účastnit více účastníků, než odpovídá obsazenosti nejvýše 10 % míst k sezení, s výjimkou osob vedoucích nebo zajišťujících obřad. Na bohoslužbách v našem kostele může být přítomno od 27. 12. 2020 – 6 osob, děkujeme za pochopení, že budete respektovat toto nařízení vyplývající z nařízení vlády ČR, které se může změnit.

2. Ve čtvrtek 21. 1. bude mše svatá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..