Ohlášky Hulín 24. 1. – 3. Neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 25. 1. – Svátek Obrácení sv. Pavla, apoštola
Úterý 26. 1. – sv. Timoteje a Tita, biskupů
Čtvrtek 28. 1. – sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve
Neděle 31. 1. – 4. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby1. Na bohoslužbách v našem kostele může být přítomno 25 osob.

2. Počty na mší svatých jsou omezeny, biskupové dali dispens od účasti na mši svaté v neděli, takže nemáme povinnost nedělní mše svaté, ale máme touhu po setkání s Ježíšem v Eucharistii? Zvu vás na mši svatou ve všední den, tam se nás sejde 10-15 osob místa je dostatek bez omezení. Příští neděli 31. 1. obnovíme modlitbu růžence přede mší svatou, začínáme 8:50 a končíme nejpozději 9:15, abychom se vystřídali v kostele; tzn. že ti kteří jsou na růženci nebudou na mši svaté.

3. Na stolečku vzadu v kostele jsou časopisy IN, Nezbeda, Tarziciusa a Katolický týdeník, prosím rozeberte si je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..