Ohlášky Hulín 31. 1. – 4. Neděle v mezidobí

Středa 3. 2. – sv. Blažeje, biskupa
Pátek 5. 2. – sv. Agáty, panny a mučednice
Sobota 6. 2. – sv. Mikiho a druhů, mučedníků

1. Na bohoslužbách v našem kostele může být přítomno 25 osob.

2. Ve středu 3. 2. na závěr adorace se svatým přijímání se bude udělovat Svatoblažejské požehnání a to hromadně, účastníci budou na svých místech v lavicích.

3. Počty na mší svatých jsou omezeny, biskupové dali dispens od účasti na mši svaté v neděli, takže nemáme povinnost nedělní mše svaté, ale máme touhu po setkání s Ježíšem v Eucharistii? P. Jiří zve vás na mši svatou ve všední den, tam se nás sejde 10-15 osob, místa je dostatek bez omezení.

Příští neděli 7. 2. bude opět modlitba růžence přede mší svatou, začínáme 8:50 a končíme nejpozději 9:15, abychom se vystřídali v kostele; tzn. ti kteří, jsou na růženci, nebudou na mši svaté.