Ohlášky Hulín 14. 2. – 6. Neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Středa 17. 2. – Popeleční středa
Neděle 21. 2. – 1. neděle postní

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

1. Na bohoslužbách v našem kostele může být přítomno 25 osob.

2. Počty na mší svatých jsou omezeny, biskupové dali dispens od účasti na mši svaté v neděli, takže nemáme povinnost nedělní mše svaté, ale máme touhu po setkání s Ježíšem v Eucharistii? P. Jiří vás zve na mši svatou ve všední den, tam se nás sejde 10-15 osob, místa je dostatek bez omezení.

3. Od příští neděle 21. 2. nebudeme podávat svaté přijímání přede mší svatou, není zájem. Takže na růženec se již nepište.

4. Na Popeleční středu 17. 2. a také 1. neděli postní 21. 2. se bude udělovat popelec ve mši svaté a po mši svaté pro ty, kteří přijdou do 10:45 hod.

5. Návštěvy nemocných nebo nechodících: rád P. Jiří přijde, ale je třeba se dopředu domluvit, nemůže chodit po návštěvách bez předchozího požádání o návštěvu kněze a přinesení eucharistie nebo udělení svátosti smíření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..