Ohlášky Hulín 28. 3. – Květná neděle

Zelený čtvrtek 1. 4.
Velký pátek 2. 4.
Bílá sobota 3. 4.
Neděle: Slavnost Zmrtvýchvstání Páně 4. 4.

1. Pořad bohoslužeb na Velikonoce: Zelený čtvrtek 18:00 hod., Velký Pátek 16:00 hod., Bílá sobota 20:00 hod., Zmrtvýchvstání Páně 9:30 hod., Pondělí velikonoční 9:30 hod.

2. Rok svatého Josefa, rok manželství a rodiny; můžeme během roku získat do 8. prosince 2021 plnomocné odpustky na přímluvu sv. Josefa; podmínky jsou na plakátku vzadu v kostele ve vývěsce.

3. Církevní ZŠ v Kroměříži uskutečňuje zápis dětí do 1. třídy 13. – 15. dubna 2021 přes videozápis – elektronicky, p. Jiří prosí informujte se podle webových stránek školy. Je možné přejít i z jiných ročníků.

4. Bohoslužby Svatého týdne v olomoucké katedrále na www.cirkev.cz, nebo ado.cz. Svatý otec doporučuje jedny obřady a to biskupské během velikonoc.

5. P. Jiří děkuje všem za úklid kostela a okolí a také za přípravu Božího hrobu.

6. Odevzdávají se postní pokladničky.