Ohlášky Hulín 13. 6. – 11. neděle v mezidobí

Úterý 15. 6. – sv. Víta, mučedníka
Sobota 19. 6. – sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa

1. Příští sobotu 19. a neděli 20. 6. se bude udělovat při mši svaté pomazání nemocných.

2. Epidemiologická opatření: nadále platí dvoumetrové odstupy mezi účastníky bohoslužby, neplatí u osob žijící ve společné domácnosti. Počet účastníků není omezen, stále je třeba dezinfikovat ruce při vstupu do kostela. V sobotu a neděli nadále platí povinnost mít nasazený respirátor nebo roušku, ve všední den ne.

3. Na stolečku vzadu v kostele jsou přihlášky do náboženství na příští školní rok 2021-2022. Vyučovat budeme opět na faře. Odevzdejte vyplněné do sakristie, faráři nebo do schránky na faře.

4. Příští týden budeme navrhovat členy našeho farního společenství do pastorační rady farnosti.