Ohlášky Hulín 20. 6. – 12. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 21. 6. – sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
Úterý 22. 6. – sv. Jana Fišera, biskupa a Tomáše Mora, mučedníků
Čtvrtek 24. 6. – slavnost Narození sv. Jana Křtitele
Neděle 27. 6. – 13. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby1. Na stolečku vzadu v kostele jsou přihlášky do náboženství na příští školní rok 2021-2022. Vyučovat budeme opět na faře. Odevzdejte vyplněné do sakristie, faráři nebo do schránky na faře.

2. Charita Uherské hradiště ve spolupráci s charitou Kroměříž hledají všeobecné zdravotní sestry – řidičky pro službu domácí hospicové péče. Na dohodu i pracovní úvazek informace jsou na vývěsce vzadu v kostele.

3. V neděli 20. 6. navrhujeme členy z naší farnosti, kteří budou toto společenství zastupovat v pastorační radě farnosti. Rozdávají se vám lístečky a tužky. P. Jiří prosí napište pět jmen na lísteček a při odchodu z kostela je odevzdejte. Nemusíte napsat všech pět jmen, stačí i jedno. Z této naší kandidátky, budeme později volit polovinu členů pastorační rady, druhou polovinu jmenuje farář podle potřeby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..