Ohlášky Hulín 4. 7. – 14. neděle v mezidobí

Pondělí 5. 7. – slavnost sv. Cyrila a Metoděje, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy
Úterý 6. 7. – sv. Marie Goretti, panny a mučednice

1. Sbírka z neděle 4. 7. je určena pro pomoc obcím na jižní Moravě. Peníze budou odeslány na konto brněnské charity.

2. Na stolečku vzadu v kostele jsou přihlášky do náboženství na příští školní rok 2021-2022. Vyučovat budeme opět na faře. Odevzdejte vyplněné do sakristie, faráři nebo do schránky na faře.

3. V neděli 4. 7. vykonáme v naší farnosti volby do pastorační rady. Dostali jste do rukou lístek se jmény a tužku. Vybíráme pět členů, prosím obodujte pět osob body od 5 – 1 bodu. Lístek s tužkou při odchodu z kostela odevzdejte. Volí osoby starší 15 let.

4. V sobotu 10. 7. zde nebude mše svatá, úmysl bude odsloužen na poutním místě sv. Antonínek u Blatnice.

5. Během prázdnin budou večerní mše svaté ve všední dny 18:00 hod. i ve středu.

6. Prázdninové číslo Nezbedy je k rozebrání u východu.