Ohlášky Pravčice 15. 8. – Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

Pátek 20. 8. – sv. Bernarda, opata a učitele církve
Sobota 21. 8. – sv. Pia X., papeže

Bohoslužba slova:

1. V neděli 15. 8. je sbírka na provoz kostela.

2. Orelská pouť na Svatém Hostýně je v neděli 22. 8. celebruje otec arcibiskup Jan.
V sobotu 21. 8. půjde pěší pouť z Hulína od kostela sv. Václava na Svatý Hostýn pod vedením místní organizace Orla. Sraz a požehnání na cestu je v 7:30 hod.

3. Nezisková organizace POST BELLUM, která je hlavním garantem projektu PAMĚŤ NÁRODA se obrací přes ČBK do farností k pamětníkům kolektivizace, nástupu komunistů a událostí roku 1968 a následné normalizace, aby vydali svědectví a to se zdokumentovalo pro příští generace. Kontakt je vzadu v kostele na nástěnce, nebo se obraťte na faráře.

4. Ve středu 25. 8. v 13:30 budeme ukládat urnu paní Haškové na místním hřbitově do rodinného hrobu.