Týden na faře

– Prázdninový týden na faře se bude konat ve dnech 18. – 22. července. Je určen pro děti 1. – 9. třídy (i pro děti, které letos nastupují do 1.třídy ZŠ). Přihlášky a informace v sakristii.

Letos (2011) jsme se věnovali životu Anežky České. V pondělí jejímu dětství a královskému původu. Královské hry tento den rozhodně nechyběly. V úterý byl na pořadu dne život v klášteře. Tento den děti luštily dopis psaný Kláře z Assisi. Ve středu jsme navštívili klášter a nemocnici milosrdných sester v Kroměříži. Ve čtvrtek nám počasí pokazilo plány, ale i přesto jsme postavili kláštery v Lurdské kapli a hrály spoustu her na faře. V pátek jsme zakončili celý týden velkou hrou o poklad a závěrečným táborákem.

( fotografií)
1 Leden 1970

Poznámka: Podívejte se na album na stránkách Picasa, klikněte zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..