Nedělní ohlášky 24. 7. 11- 17. neděle v mezidobí

Středa 27. 7. – Památka sv. Gorazda a druhů
Pátek 29. 7.  – Památka sv. Marty
Neděle 31. 7. – 18. v mezidobí

– Od pondělí do pátku prožívali na faře prázdniny některé děti z farnosti. P. Jiří děkuje vedoucím za organizaci těchto dnů. V Lurdské kapli máte možnost prohlédnout si stručnou prezentaci některých činností a výtvory účastníků.

– Včera (sobota) byla u kapličky sv. Anny pobožnost ke cti sv. Anny. P Jiří děkuje všem, kdo přišli uctít sv. Annu, prosit ji o přímluvu a pomoc. Účastníků bylo asi 30.

– Dneska (24. 7.) je ještě možné přispět do pokladničky charity na pomoc rodinám z Chropyně, které byly poškozeny požárem ve výrobně plastů.

– V pátek bude v Záhlinicích Adorační den farnosti. Výstav Nejsvětější svátosti začne v 8:30 hodin. Tichá adorace bude do 17:30 hodin. Adorační den bude ukončený mší svatou v 18 hodin.

– V pátek dopoledne od 9 hodin bude P. Jiří navštěvovat starší a nemocné se svatým přijímáním.

– V sobotu bude mít v našem kostele další setkání společenství, které se modlí za kněze. Začátek je v 10 hodin. Program: adorace, mše svatá, přestávka na občerstvení. Ve 13 hodin formační setkání s besedou. Kdo máte zájem, můžete se tohoto setkání zúčastnit.

– Ve dnech 1.-5. srpna budou v kněžském semináři v Olomouci duchovní cvičení pro mladé muže, kteří hledají své životní povolání. Podrobnosti jsou na plakátku.