Ohlášky Hulín 27. 4. – 2. neděle velikonoční – Svátek Božího milosrdenství

Úterý 29. 4. – Svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
Pátek 2. 5. – 1. pátek v měsíci; Památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
Sobota 3. 5. – 1. sobota v měsíci; Svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
Neděle 4. 5. – 3. velikonoční

Májové pobožnosti v týdnu:
Sobota po mši svaté.

– Sbírka na Kněžský seminář minulou neděli byla 8.090,- Kč. Bůh Vám odplať.

– Ve čtvrtek si připomínáme sv. Josefa, dělníka. Muži jsou pozváni v podvečer na další Josefovské posezení na farní dvůr.

– V pátek bude P. Jiří od 9 hodin navštěvovat nemocné. Od 17 hodin bude příležitost k adoraci a ke svátosti smíření. Po mši svaté společná adorace a svátostné požehnání.

– V sobotu po večerní mši svaté bude mariánské večeřadlo.

– Příští neděli bude v 17 hodin v kostele setkání členů živého růžence. Jednoduchý program: organizační věci, úvaha o Panně Marii, májová pobožnost.

– Každou 1. neděli v měsíci jsou na Klimentku u Koryčan mše svaté. Podrobnosti najdete na plakátku na vývěsce.

– V pondělí 5. května bude v 19 hodin na kaplance jednání pastorační rady farnosti.

– Celý týden od 5. do 11. května je týdnem modliteb za duchovní povolání. Prosme společně o nová povolání ke kněžství i k zasvěcenému životu.

– V sobotu 10. května bude v katedrále v Olomouci Diecézní pouť ke sv. Janu Sarkanderovi.

– V neděli 11. května bude v naší farnosti Adorační den v rámci adoračních dnů v naší diecézi. Nejsvětější svátosti oltářní k adoraci bude vystavena po skončení mše svaté (10:15 hod.). V 18:30 hodin bude společné zakončení adorace. Prosím, zapište se k adoraci do rozpisu na stolku u zpovědnice.