Ohlášky Hulín 27. 12. – Svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

Pondělí 28. 12. – Svátek sv. Mláďátek, mučedníků
Pátek 1. 1. – Slavnost Matky Boží, Panny Marie
Sobota 2. 1. – Památka sv. Bazila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů, 1. sobota v měsíci
Neděle 3. 1. – 2. neděle po Narození Páně

– V úterý 29. 12. bude v našem kostele setkání modlitebního společenství, jehož členové se modlí za kněze. V 10 hodin adorace, v 11 hodin mše svatá a odpoledne ve 13 hodin katecheze. Na toto setkání jste všichni zváni.

– V noci ze Silvestra 31. 12. na Nový rok 1. 1. se bude na Svatém Hostýně otvírat svatá brána.

– V pátek 1. 1. na Nový rok je Světový den modliteb za mír. Najděte si chvilku a přidejte i vy svou modlitbu, abychom vyprosili potřebný mír lidem na celém světě.

– V sobotu 2. 1. bude po mši svaté mariánské večeřadlo.

– Ve dnech 2. – 9. ledna se bude vykonávat v našem městě Tříkrálová sbírka. V pátek 1. 1. na závěr mše svaté dostanou koledníci a vedoucí, kteří budou tříkrálovou sbírku vykonávat požehnání. Po vykonání sbírky přinesou pokladničky v neděli 10. ledna v průvodu s obětními dary k oltáři.

– Jednota Orla Hulín zve všechny farníky v sobotu 9. ledna na Orelský bál. Místenky si můžete zamluvit u p. Libora Pecháčka, nebo p. Václava Hány dnes po mši svaté na kaplance, vstupenky lze zakoupit na Kulturním klubu Hulín. Přispět můžete svými dary do tomboly – donést na faru nebo do sakristie.

– V polovině ledna začne příprava ke svátosti biřmování. Nejnižší věk pro přihlášení je 15 let. Přihlášky jsou v zákristii. Vyplněné se tam mohou také odevzdat.

– V zákristii u kostelnic je možné zapsat úmysly na mše svaté na první pololetí příštího roku, zůstaly volné úmysly. Jsou tam k vyzvednutí rozpis lektorů a rozpis úklidu a na příští pololetí.