Ohlášky Pravčice 21. 2. – 2. neděle postní

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 22. 2. – Svátek Stolce sv. Petra, apoštola
Neděle 28. 2. – 3. postní

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

Bohoslužba slova v týdnu:
Pátek – 17 hodin

Pobožnost křížové cesty:
Středa 16:30 hodin

– Pravidelná měsíční sbírka na opravy minulou neděli 14. 2. byla 1.770,- Kč. Bůh Vám štědře odplať. V neděli 21. 2. je sbírka Haléř sv. Petra.

– Vzadu na stolku jsou papírové pokladničky na postní almužnu.

– Ve dnech 4. – 6. 3. bude v semináři v Olomouci duchovní obnova pro mladé muže od 17 do 35 let. Podrobnosti jsou vzadu v kostele na plakátku.

– V sobotu 5. 3. bude od 7:30 hodin do 17:30 hodin v Hulíně na kaplance čtení Bible. Udělejte si v tento den čas na naslouchání Božímu slovu, abyste dokázali podle něho žít. Můžete se přihlásit také k předčítání.

– V sobotu 5. 3. bude v klášteře bratří kapucínů v Olomouci Postní duchovní obnova pro muže, kterou povede P. Josef Glogar, salesián působící v Prostějově. Nebude chybět příležitost ke svátosti smíření, slavení mše svaté. Příspěvek na režie a občerstvení je 60,- Kč; cena obědu je 40,- Kč (gulášová polévka s chlebem). Je třeba přihlásit se předem. Informace najdete na www.rodinnyzivot.cz. Kontaktní osoba: Peter Markovič, 587 405 293, e-mail: markovic@arcibol.cz, skype: peter.markovic.office.

– Za 14 dní v neděli bude před mší svatou v 10:30 hodin pobožnost křížové cesty, kterou vykonáme za všechny hledající a nevěřící spoluobčany.

– Pracovníci Centra pro rodinný život zvou všechny seniory na Duchovní obnovu, která se bude konat 18. – 20. března na Velehradě. Bližší informace a kontakt k přihlášení najdete vzadu v kostele na vývěsce – Marie Budínová, Prostřední 437, 765 02 Otrokovice, tel.: 608 407 141, www.rodinnyzivot.cz.

– V sobotu před Květnou nedělí (19. března) bude v Kroměříži na arcibiskupském gymnáziu setkání mládeže (od 14 let) – pouť s pestrým programem. Podrobnosti na plakátku.

Další oznamy viz. Hulín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..