Ohlášky Hulín 28. 2. – 3. neděle postní

Svátky a památky v týdnu:
Neděle 6. 3. – 4. postní

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

Pobožnosti křížové cesty:
Středa 17:30 hodin

– Sbírka Haléř sv. Petra minulou neděli 21. 2. byla 8.800,-Kč. Všem dárcům Bůh štědře odplať. Pravidelná měsíční sbírka na opravy v březnu nebude, protože příští neděli 6. 3. bude sbírka na Světové dny mládeže v Krakově a pak koncem měsíce sbírka na kněžský seminář.

– Z pátku 26. na sobotu 27. 2. se konalo spaní na kaplance. P. Jiří děkuje organizátorům této akce pro děti.

– V neděli 28. 2. v 17.30 hodin bude pobožnost křížové cesty. Budeme ji obětovat za naše nevěřící příbuzné, přátele a spoluobčany.

– V pátek 4. 3. bude P. Jiří od 9 hodin navštěvovat nemocné. Od 17 hodin je příležitost k adoraci a ke svátosti smíření. Po mši svaté bude adorace zakončená svátostným požehnáním.

– V sobotu 5. 3. bude od 7:30 hodin do 17:30 hodin čtení Bible na kaplance. Udělejte si v tento den čas na naslouchání Božímu slovu, abyste dokázali podle něho žít. K předčítání se zapisujte na lísteček vzadu v kostele na stolku.

– V sobotu 12. 3. se bude od 8 hodin provádět velký úklid kostela před Velikonocemi. P. Jiří prosí všechny, a zvláště mladší farníky, kdo jen trochu můžete, přijďte. Přijít uklízet je možné po dohodě i v jiný den. To, co se uklidí, se zapíše v sakristii.

– Pracovníci Centra pro rodinný život zvou všechny seniory na Duchovní obnovu, která se bude konat 18. – 20. března na Velehradě. Bližší informace najdete vzadu v kostele na vývěsce – Marie Budínová, Prostřední 437, 765 02 Otrokovice, tel.: 608 407 141.

– V sobotu před Květnou nedělí (19. března) bude v Kroměříži na arcibiskupském gymnáziu setkání mládeže (od 14 let) – pouť s pestrým programem. Podrobnosti vzadu v kostele na plakátku.

– V týdnu před Květnou nedělí (13. – 20. 3.) se koná „Týden modliteb za mládež“, který je vyhlášen našimi biskupy. Ředitel Sekce pro mládež ČBK P. Jan Balík se na nás obrací s prosbou, abychom společně v celé české a moravské církevní provincii tento týden věnovali modlitbě za mladé lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..