Ohlášky Hulín 15. 8. – Slavnost Nanebevstoupení Panny Marie

Svátky a památky v týdnu:
Pátek 20. 8. – sv. Bernarda, opata a učitele církve
Sobota 21. 8. – sv. Pia X., papeže
Neděle 22. 8. – 21. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby1. V neděli 15. 8. je sbírka na střechu zdravotního střediska.

2. Náboženství se bude vyučovat v pondělí od 12:00 do 16:00 hod.

3. Orelská pouť na Svatém Hostýně je v neděli 22. 8. celebruje otec arcibiskup Jan. V sobotu 21. 8. půjde pěší pouť z Hulína od kostela sv. Václava na Svatý Hostýn pod vedením místní organizace Orla. Sraz a požehnání na cestu je v 7:30 hod.

4. Nezisková organizace POST BELLUM, která je hlavním garantem projektu PAMĚŤ NÁRODA se obrací přes ČBK do farností k pamětníkům kolektivizace, nástupu komunistů a událostí roku 1968 a následné normalizace, aby vydali svědectví a to se zdokumentovalo pro příští generace. Kontakt je vzadu v kostele na nástěnce, nebo se obraťte na faráře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..